TOP ŽEBŘÍČKY

100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM ČR ZA ROK 2016

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. ČEZ, a. s.
 3. AGROFERT, a.s.
 4. Energetický a průmyslový holding, a.s.
 5. FOXCONN CZ s.r.o.

100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR 2017

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. AGROFERT, a.s.
 3. Alza.cz a.s.
 4. ČEZ, a.s.
 5. Kofola ČeskoSlovensko a.s.

NEJLEPŠÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY

 1. ČEZ, a.s.
 2. CTP Invest, s.r.o
 3. PPF a.s.
 4. České dráhy, a.s.
 5. DEK a.s.

CZECH STABILITY AWARD

2016 Asseco Central Europe, a.s.
2015 
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.
2014 Veba a.s.
2013 Impromat.Int, spol. s r.o.
2012 Seznam.cz a.s.
2011 Deza a.s.
2010 Metrostav a.s.

PODNIKATELÉ OBJEVILI KOUZLO FIREMNÍCH OCENĚNÍ

Jak vyniknout nad konkurencí? Jak se odlišit na trhu? Jak o sobě dát levně a velmi efektivně vědět, když klasická reklama s omezeným rozpočtem prakticky nefunguje? Jak zvýšit svoji důvěryhodnost na trhu? Jak získat nové platící zákazníky?

Jak získat silný komunikační nástroj vůči obchodním partnerům, bankám, vlastníkům, konkurenci nebo zaměstnancům? To jsou otázky, nad kterými se zamýšlí, obzvlášť v těžkých dobách recese, každý podnikatel. Řešení v České republice přináší poradenská společnost Bisnode. Na základě nezávislého hodnocení ekonomické kondice firem a živnostníků, firmám nabízí několik typů firemních ocenění - certifikátů, které vypovídají kvalitě a efektivitě podnikání dané firmy na trhu. A zájem o ně v posledních letech prudce roste.

Certifikáty Bisnode - jen pro ty nejlepší!

Žádné z firemních ocenění Bisnode si nemůže pořídit jakýkoliv podnikatelský subjekt. Zájemci o certifikát musí nejprve splnit přísná kritéria, a teprve pokud vyhoví nezávislému hodnocení, mohou využívat veškerých výhod takového firemního ocenění.

CZECH Stability Award

Nejprestižnější firemní ocenění v České republice vydává Bisnode ve spolupráci s CZECH TOP 100. Je určeno pro největší tuzemské společnosti a vypovídá o jejich stabilitě a pravděpodobnosti úpadku na následujících 12 měsíců. Poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční bonitu firmy. Ocenění formou certifikátu deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o svém hospodaření nebo vlastnické struktuře. CZECH Stability Award je silný nástroj pro komunikování podnikatelských úspěchů vůči obchodním partnerům, zaměstnancům, investorům, vlastníků či konkurenci.

Top Rating®

Globálně uznávané hodnocení firem podle metodiky skóringového modelu Dun & Bradstreet. Oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost. Vydává doporučení, že obchod s takto oceněnou společností je na minimální úrovni rizika. Mohou ho získat jen firmy, které si nejvyšší možné hodnocení udržely nepřetržitě nejméně 12 měsíců v řadě za sebou. Umístěním aktivního loga na webu nositel tohoto ocenění dokládá svoji solventnost, přičemž logo z internetových stránek uživatele okamžitě zmizí, pokud společnost přestala z nějakého důvodu vyhovovat přísným hodnotícím kritériím. Kromě loga lze příslušnost k této elitní skupině nejkvalitnějších firem vyjádřit také tištěným certifikátem. Firmy z celého světa si podle Top Rating® vyhledávají a prověřují své obchodní partnery.

Hodnocení ekonomické kondice

Hodnocení ekonomické kondice firem, nebo také „certifikát důvěryhodnosti“ vychází ze skóringového modelu Bisnode a je uznávaným standardem v celé Evropě. Jedná se o komplexní hodnocení podnikatelských atributů, jehož historie sahá až do roku 1908. Společnosti, které vyhoví náročným kritériím a dosáhnou na hodnocení AAA, AA a A, získají aktivní logo, které mohou umístit na své internetové stránky, a tištěný certifikát. K dispozici je v pěti jazykových mutacích. Při obchodování s těmito společnostmi je výrazně vyšší pravděpodobnost, že firma nezkrachuje a splní své závazky.

 Registr solventních firem

Jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších firemních ocenění, vydávaných Bisnode, je tzv. Registr solventních firem. Vstoupit do něj, jak naznačuje název, mohou výhradně společnosti, které na trhu hradí své závazky. „Registrem solventních firem jsme reagovali na poptávku našich klientů, kteří chtějí obchodovat se seriózními obchodními partnery, kteří za jejich zboží a služby včas zaplatí,“ vysvětluje Petra Štěpánová z Bisnode. Všichni členové registru jsou zveřejněni na internetu, čímž se automaticky řadí do „klubu“ seriózních firem. Své faktury mohou navíc opatřit ochrannou etiketou RSF. „Důkladnou analýzou platební morálky jsme zjistili, že pokud je na faktuře ochranná známka RSF, tak odběratelé platí zhruba o 30 % lépe,“ dodává Petra Štěpánová.

TOP 100 nejstabilnějších firem v ČR za rok 2014 dle CZECH STABILITY RATING

TOP 100 nejstabilnějších firem v ČR za rok 2013 dle CZECH STABILITY RATING

   TOP 100 nejstabilnějších firem v ČR za rok 2012 dle Stability Rating*

  TOP 100 nejstabilnějších firem v ČR za rok 2011 dle ČEKIA Stability Rating*

 


Hlavní partner

Ve spolupráci s

     Natland Group           Moser      PŘEROST A ŠVORC AUTO                           ACTIVA                                                                                                                                                                                                       RPM                                                                         VŠE              MasterCard                                                                                                  

Mediální partneři

    REUTERS                            Moravske hospodarstvi           Radiozurnal   

Dole vlevo

©2016 CZECHTOP100

Dole napravo

AVITO.cz - tvorba WWW stránek | omega network